Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop
1 / 7
ASUS · Laptopovi

Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop

131.770,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata10.981,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop (ASUS) — Laptopovi iz asortimana PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Veličina ekrana: 16 inča; Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200; Format rezolucije: WUXGA; Tip panela: LED; Osvežavanje: 60Hz; Proizvođač procesora: Intel; Serija procesora: Core Series 2; Klasa procesora: Intel Core 9; Model procesora: 270H; Broj jezgara procesora: 14. Odličan izbor za rad, učenje, zabavu i zahtevne programe. Garantovano originalno, sa zvaničnom garancijom. Brza dostava širom Srbije i plaćanje na rate do 12 meseci bez kamate.

Specifikacija

Ekran

Veličina ekrana
16 inča
Rezolucija ekrana
1.920 x 1.200
Format rezolucije
WUXGA
Tip panela
LED
Osvežavanje
60Hz
Ostalo
Anti-glare, 45% NTSC color gamut, TÜV Rheinland-certified, 16:10, 300 nita

Procesor / Čipset

Proizvođač procesora
Intel
Serija procesora
Core Series 2
Klasa procesora
Intel Core 9
Model procesora
270H
Broj jezgara procesora
14
Broj logičkih jezgara (niti)
20
Radni takt procesora
2.7 GHz (5.8 GHz)
Keš memorija procesora
24MB
Proces izrade
10nm

Memorija (RAM)

Memorija (RAM)
24GB
Tip memorije
SO-DIMM DDR5
Broj slotova
1
Popunjeni slotovi
1
Slobodni slotovi
0
Integrisano
8GB

Skladištenje podataka

SSD
1TB
SSD interfejs
M.2 NVMe PCIe 3.0 x4
Disk slotovi
1
Raspoloživi slotovi
0
Optički uređaj
Bez optičkog uređaja

Grafika

Tip grafičke
Integrisana
Grafika
Intel Graphics
Tip grafičke memorije
Deljena

Reklamacioni period

Reklamacioni period
24 meseca

Mreža

Wi-Fi verzija
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth verzija
5.4
Ostale osobine
Dual band 1x1

Priključci / Slotovi

DisplayPort priključci
Da preko USB-C
HDMI priključci
1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka
4
USB-A priključci
2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
USB-C priključci
1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
Audio
1x 3.5mm (Combo Audio Jack)

Bezbednost

TPM
Da

Kamera

Rezolucija
720p
Snimanje videa
HD 720p

Tastatura

Slovni raspored tastera
YU
Numerički deo tastature
Da
Ostalo
Precision Touchpad, Backlit chiclet

Baterija

Tip
Litijum-jonska
Broj ćelija baterije
3
Kapacitet baterije
42Whr
Ostalo
3S1P

Softver

Operativni sistem
Bez operativnog sistema

Fizičke karakteristike

Materijal
Plastika
Dimenzije
358.7mm x 249.5mm x 19.9mm
Masa
1.88kg
Masa (raspon)
1kg - 2kg
Boja
Srebrna
Opis boje
Cool Silver

Ostale karakteristike

AC Adapter (punjač)
68W (Tip C)
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop

Da li Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop ima garanciju?

Da. ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop?

Cena je 131.770 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop na stanju?

Da, Vivobook 16 X1605VA-MB2558 (16 inča WUXGA, Core 9 270H, 24GB, SSD 1TB) laptop je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti