


VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera,
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera, (TP-Link). Ključne specifikacije — Tip kamere: IP; Rezolucija senzora: 4 Megapiksela; Veličina: 1/3 inča; Tip senzora: Progressive CMOS; Uglovi snimanja: Pan: 0°–355°, Tilt: 0°–75°, 106.5° x 88.8° x 48.9° (diagonal x horizontal x vertical); Osvetljenje: 0 Lux sa IR on, 0.1 Lux/F2.2 color; Fokusna daljina: 2.8mm; Fokusni koeficijent: F2.2; Rezolucija videa: 2.560 x 1.440 (4M); Frame rate: 1~25/30fps; Podržani video formati: H.264, H.264+, H.265, H.265+; Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T. Originalan proizvod sa garancijom; isporuka u celoj Srbiji.
Specifikacija
Senzor
- Tip kamere
- IP
- Rezolucija senzora
- 4 Megapiksela
- Veličina
- 1/3 inča
- Tip senzora
- Progressive CMOS
- Uglovi snimanja
- Pan: 0°–355°, Tilt: 0°–75°, 106.5° x 88.8° x 48.9° (diagonal x horizontal x vertical)
- Osvetljenje
- 0 Lux sa IR on, 0.1 Lux/F2.2 color
Sočivo
- Fokusna daljina
- 2.8mm
- Fokusni koeficijent
- F2.2
Snimanje videa
- Rezolucija videa
- 2.560 x 1.440 (4M)
- Frame rate
- 1~25/30fps
- Podržani video formati
- H.264, H.264+, H.265, H.265+
Žična mreža
- Protok žične mreže
- 10/100Mbps Base-T
- Protokoli
- UDP, ICMP, RTSP, HTTP, HTTPS, NTP, DNS, DHCP, UPnP, TCP/IP, SSL, TLS
Dodatne funkcije
- Snimanje
- Video tampering, DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, Maksimalni domet IR 30m, Smart IR, Detekcija ljudskog oblika, ROI, privacy masking, 3D DNR, Mirror, AI detekcija vozila, Dan/noć (ICR), Ručni balans bele, Alarm Linkage, Simultaneous Live View , Smart Event, Basic Event, Two Streams, Smart Detection, SmartVid, Camera Tampering, Remote Monitoring
- Mreža
- ONVIF, VIGI App, Web UI, Cloud, API
Zaštita
- WPA
- PSK
- WPA2
- PSK
- Ostalo
- Digest, IP/MAC filtering, Authorized username and password, Encrypted HTTPS, Password Reset via E-mail, VIGI Security Manager
Fizičke karakteristike
- Dimenzije
- Φ115mm x 86mm
- Boja
- Bela
- Napomena
- IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -30°C do +60°C, Plastika
- Tip kućišta
- Dome
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera,
Da li VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera, ima garanciju?
Da. TP-Link VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera, je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera,?
Cena je 13.040 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera, na stanju?
Da, VIGI C240I-2.8mm, IR30m 4mpx Dom kamera, je trenutno na lageru i spreman za isporuku.
