
Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor (AMD) — Procesori (CPU) dostupno u PC Dream prodavnici. Ključne karakteristike — Klasa procesora: AMD Ryzen 5; Broj jezgara procesora: 6; Broj logičkih jezgara (niti): 12; Radni takt: 3.7GHz; Turbo frekvencija: 4.6GHz; Procesorsko ležište (socket): AMD AM4; Keš memorija: 32MB L3; Proces izrade: 7nm; TDP: 65W. Odličan izbor za sastavljanje novog ili nadogradnju postojećeg računara. Originalna oprema uz garanciju i fiskalni račun. Isporuka u celoj Srbiji, plaćanje karticom, pouzećem ili na rate bez kamate.
Specifikacija
Osnovno
- Klasa procesora
- AMD Ryzen 5
- Model
- 5600X
- Broj jezgara procesora
- 6
- Broj logičkih jezgara (niti)
- 12
- Radni takt
- 3.7GHz
- Turbo frekvencija
- 4.6GHz
- Procesorsko ležište (socket)
- AMD AM4
- Keš memorija
- 32MB L3
Ostale karakteristike
- Proces izrade
- 7nm
- TDP
- 65W
- Podržane tehnologije
- StoreMI Technology, AMD "Zen 3" Core Architecture, Ryzen VR-Ready, Ryzen Master Utility
- Pakovanje
- Box
- Napomena
- Wraith Stealth hladnjak
- Stanje
- Nekorišćeno
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 36 meseci
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor
Da li Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor ima garanciju?
Da. AMD Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor?
Cena je 18.630 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor na stanju?
Da, Ryzen 5 5600X 6 cores 3.7GHz (4.6GHz) Box (100-100000065BOX) procesor je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

