Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
PS4 Need for Speed Heat
1 / 4
Electronic Arts · Igre za konzole

PS4 Need for Speed Heat

3.999,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata334,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

Need for Speed: HEAT, osim retro stila, puno neona i moćne grafike, konačno donosi prepoznatljive elemente, koje igrači vole, ali, koji su evoluirali tako da budu sveži i zanimljivi. Recimo, vraćena je policija, koja se različito ponaša od situacije do situacije, danju ili noću, čineći vam bekstvo do garaže ili cilja paklenom vožnjom. Policija će se brzo prilagođavati vašem stilu vožnje i na različite načine će pokušavati da vas brutalno i beskrupulozno zaustavi. U garaži vas čeka carstvo unapređenja automobila, a ako igrate s ekipom i njihovi automobili i jedna novost - likovi, koje sami možete da napravite i obučete, frizirate i obojite kako sami poželite. Avatari će biti vaši vozači, još jedan vaš znak prepoznatljivosti u igri. Need for Speed: HEAT smešten je u Palm Siti, koji izgleda spektakularno danju, a noću posebno. Danju dokazujete svoje umeće u trkama na vreme, zarađujete novac za friziranje automobila i unapređenje motora, a noću kupite glavne nagrade ili idete kući praznog gepeka, ako vas “murija“ smakne s ulice. Potpuna novost je i besplatna mobilna aplikacija, u kojoj već sad imate mogućnost da odaberete kola, nafrizirate ih, uradite im sve što želite, pokupite određene bonuse za prve vožnje i odmah ih vozite kad se igra pojavi na tržištu.

Specifikacija

Opšte

Proizvođač
Electronic Arts
Zemlja porekla
Kina
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — PS4 Need for Speed Heat

Da li PS4 Need for Speed Heat ima garanciju?

Da. Electronic Arts PS4 Need for Speed Heat je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za PS4 Need for Speed Heat?

Cena je 3.999 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je PS4 Need for Speed Heat na stanju?

Da, PS4 Need for Speed Heat je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti