







PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Opis proizvoda
PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj (WHIRLPOOL). Ključne specifikacije — Tip klima uređaja: On/Off; Vrsta sistema: Prenosni; Kapacitet hlađenja (Btu/h): 12.000 Btu/h; Pokrivenost: Od 14.5 do 20 m²; Rashladno sredstvo: R290; Dodatne funkcije: Sleep Mod, Funkcija automatskog čišćenja, 6th Sense, Around You Function, Smanjivanje vlažnosti vazduha, Jet Function; Koeficijent energetske efikasnosti (EER): 2.60; Koeficijent performansi (COP): 2.80; Nivo buke unutrašnje jedinice: 60dB(A); Boja: Crna; Visina unutrašnje jedinice: 718mm; Širina unutrašnje jedinice: 442mm. Originalan proizvod sa garancijom; isporuka u celoj Srbiji.
Specifikacija
Tip
- Tip klima uređaja
- On/Off
- Vrsta sistema
- Prenosni
Karakteristike
- Kapacitet hlađenja (Btu/h)
- 12.000 Btu/h
- Pokrivenost
- Od 14.5 do 20 m²
- Rashladno sredstvo
- R290
Ostale karakteristike
- Dodatne funkcije
- Sleep Mod, Funkcija automatskog čišćenja, 6th Sense, Around You Function, Smanjivanje vlažnosti vazduha, Jet Function
- Koeficijent energetske efikasnosti (EER)
- 2.60
- Koeficijent performansi (COP)
- 2.80
- Nivo buke unutrašnje jedinice
- 60dB(A)
Fizičke karakteristike
- Boja
- Crna
- Visina unutrašnje jedinice
- 718mm
- Širina unutrašnje jedinice
- 442mm
- Dubina unutrašnje jedinice
- 373mm
- Težina unutrašnje jedinice
- 32kg
Energetska efikasnost
- Energetska klasa hlađenja
- A (po prethodnoj klasifikaciji)
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj
Da li PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj ima garanciju?
Da. WHIRLPOOL PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj?
Cena je 62.860 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj na stanju?
Da, PACF212HP B On/Off prenosni klima uređaj je trenutno na lageru i spreman za isporuku.



