Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna
1 / 13
ASUS · Napajanja (PSU)

Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna

11.200,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata934,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W — Napajanja (PSU) dostupno u PC Dream prodavnici. Ključne karakteristike — ATX standard: 12V; Snaga: 750 W; Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Bronze; Vrsta kablova: Fiksni; 1: 62.5A; Maksimalna kombinovana snaga: 750W; +5V: 20A; +3.3V: 20A; ATX 24pin: 24(20+4)pin; ATX 8pin (EPS 12V): 2x (4+4)pin. Odličan izbor za sastavljanje novog ili nadogradnju postojećeg računara. Originalna oprema uz garanciju i fiskalni račun. Isporuka u celoj Srbiji, plaćanje karticom, pouzećem ili na rate bez kamate.

Specifikacija

Osnovne karakteristike

ATX standard
12V
Snaga
750 W
Klasifikacija efikasnosti
80 Plus Bronze
Vrsta kablova
Fiksni
Sistemi zaštite
OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection)

+12V naponske grane

1
62.5A
Maksimalna kombinovana snaga
750W

Ostale naponske grane

+5V
20A
+3.3V
20A
Maksimalna kombinovana snaga
100W

Fiksni priključci

ATX 24pin
24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V)
2x (4+4)pin
PCI Express 8pin
3x 8(6+2)pin
SATA
6
Molex 4pin
3
Ostali priključci
3x 4 Pin Peripheral

Hlađenje

Tip
Aktivno
Broj ventilatora
1
Dodatne funkcije
Dual ball fan bearings, Etched kablovi sa lakim savijanjem

Fizičke karakteristike

Format
ATX
Dimenzije
150mm x 150mm x 86mm
Masa
2.2kg

Reklamacioni period

Reklamacioni period
72 meseca
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna

Da li Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna ima garanciju?

Da. ASUS Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna?

Cena je 11.200 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna na stanju?

Da, Napajanje ASUS PRIME-750B-BLACK 750W/ATX12V/80Plus Bronze/modularno/crna je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti