Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna
1 / 6
Trust · Gaming miševi

Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna

4.610,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata385,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

Trust GXT 145 Rexxa. Standard veličine: Za desnoruke. Povezivanje uređaja: USB tipa A, Rezolucija miša: 12800 DPI, Tip pomeranja: Točkići. Boje osvetljenja: Plavo, Zeleno, Crveno. Izvor napajanja: Kablovi. Boja proizvoda: Crno

Specifikacija

Ključne karakteristike

Namena
Gaming
Boja
Crna
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna

Da li Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna ima garanciju?

Da. Trust Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna?

Cena je 4.610 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna na stanju?

Da, Miš TRUST GXT145 REXXA Ergonomic žicni/gaming/crna je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti