Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US
1 / 3
Trust · Tastature

LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US

5.180,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata432,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Često se kupuje zajedno

Ukupno za sva 3 proizvodaušteda −5%
62.869,00 RSD
66.178,00 RSD
Uštediš 3.309,00 RSD ako ih uzmeš zajedno

Opis proizvoda

Trust Lyra. Veličina tastature: Mini. Stil tastature: Ravni. Tehnologija povezivanja: Bežični, Povezivanje uređaja: RF bežični + Bluetooth, Tip prekidača tastera tastature: Makazasti taster, Raspored tastature: QWERTY, Preporučena upotreba: Univerzalni. Boja proizvoda: Crno

  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US

Da li LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US ima garanciju?

Da. Trust LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US?

Cena je 5.180 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US na stanju?

Da, LYRA COMPACT WIRELESS KEYBOARD US je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti