

HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera (DAHUA). Ključne specifikacije — Tip kamere: HDCVI; Rezolucija senzora: 5 Megapiksela; Tip senzora: CMOS; Digitalni zum: 4x; Uglovi snimanja: Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0° – 78°, 3.6mm: 104°×88°×46° (diagonal×horizontal×vertical), 2.8mm: 132°×112°×57° (diagonal x horizontal x vertical); Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on, 0.001 Lux/F1.0 (u boji); Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm; Fokusni koeficijent: F1.0; Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 2.880 x 1.620 (5M), 2.560 x 1.440 (3.6M); Frame rate: 1~25/30fps; Podržani video formati: CVBS, CVI, AHD, TVI; Mikrofon: Ugrađen. Originalan proizvod sa garancijom; isporuka u celoj Srbiji.
Specifikacija
Senzor
- Tip kamere
- HDCVI
- Rezolucija senzora
- 5 Megapiksela
- Tip senzora
- CMOS
- Digitalni zum
- 4x
- Uglovi snimanja
- Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0° – 78°, 3.6mm: 104°×88°×46° (diagonal×horizontal×vertical), 2.8mm: 132°×112°×57° (diagonal x horizontal x vertical)
- Osvetljenje
- 0 Lux sa Illuminator on, 0.001 Lux/F1.0 (u boji)
Sočivo
- Fokusna daljina
- 2.8mm~3.6mm
- Fokusni koeficijent
- F1.0
Snimanje videa
- Rezolucija videa
- 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 2.880 x 1.620 (5M), 2.560 x 1.440 (3.6M)
- Frame rate
- 1~25/30fps
- Podržani video formati
- CVBS, CVI, AHD, TVI
Audio
- Mikrofon
- Ugrađen
Dodatne funkcije
- Snimanje
- BLC, HLC, WDR, 3D NR, privacy masking, Electronic Defog, Manual gain control, Mirror, HLC-Pro, AGC, Ručni balans bele, AWB, Smart Light, Dan/noć (ICR)
Fizičke karakteristike
- Dimenzije
- Φ97.1mm x 94.2mm
- Masa
- 240g
- Boja
- Bela
- Napomena
- IP67 sertifikovano vodootporno kućište
- Tip kućišta
- Eyeball
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera
Da li HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera ima garanciju?
Da. DAHUA HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera?
Cena je 6.740 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera na stanju?
Da, HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5MP Full Color Eyeball kamera je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

