



H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01)
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01) (NZXT) — Kućišta dostupno u PC Dream prodavnici. Ključne karakteristike — Format kućišta: Mid Tower; Podržani formati matičnih ploča: microATX, Mini-ITX; Snaga napajanja: Bez napajanja; Unutrašnja 3.5" ležišta: 1; Unutrašnja 2.5" ležišta: 3 (pretvaranjem 2 ležišta 3.5 inča u 2.5 inča); USB 3.2: 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C; Prednja strana: 2x140mm ili 2x120mm; Poleđina: 1x120mm; Donja strana: 2x120mm; Gornja strana: 2x140mm ili 2x120mm. Odličan izbor za sastavljanje novog ili nadogradnju postojećeg računara. Originalna oprema uz garanciju i fiskalni račun. Isporuka u celoj Srbiji, plaćanje karticom, pouzećem ili na rate bez kamate.
Specifikacija
Osnovne karakteristike
- Format kućišta
- Mid Tower
- Podržani formati matičnih ploča
- microATX, Mini-ITX
Napajanje
- Snaga napajanja
- Bez napajanja
Unutrašnja ležišta
- Unutrašnja 3.5" ležišta
- 1
- Unutrašnja 2.5" ležišta
- 3 (pretvaranjem 2 ležišta 3.5 inča u 2.5 inča)
Priključci napred
- USB 3.2
- 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C
Ležišta za ventilatore
- Prednja strana
- 2x140mm ili 2x120mm
- Poleđina
- 1x120mm
- Donja strana
- 2x120mm
- Gornja strana
- 2x140mm ili 2x120mm
Ugrađeni ventilatori
- Poleđina
- 1x120mm (F120Q)
Ležišta za hladnjake
- Prednja strana
- 280mm
- Poleđina
- 120mm
- Gornja strana
- 240mm
Kompatibilnost
- Maksimalni broj slotova
- 4
- Maksimalna visina procesorskog hladnjaka
- 170mm
- Maksimalna dužina grafičke karte
- 377mm (bez ventilatora)
Fizičke karakteristike
- Dimenzije
- 400mm x 389mm x 225mm
- Materijal
- Kaljeno staklo, SGCC čelik
- Masa
- 4.8kg
- Boja
- Crna
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01)
Da li H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01) ima garanciju?
Da. NZXT H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01) je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01)?
Cena je 8.770 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01) na stanju?
Da, H3 Flow kućište crno (CC-H31FB-01) je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

