Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj
1 / 6
GRUNDIG · Klima uređaji

GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj

87.840,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata7.320,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Često se kupuje zajedno

Ukupno za sva 3 proizvodaušteda −5%
177.745,00 RSD
187.100,00 RSD
Uštediš 9.355,00 RSD ako ih uzmeš zajedno

Opis proizvoda

GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj (GRUNDIG). Ključne specifikacije — Tip klima uređaja: Inverter; Vrsta sistema: Split; Kapacitet hlađenja (Btu/h): 21.150 Btu/h; Kapacitet grejanja (Btu/h): 21.150 Btu/h; Kapacitet hlađenja (W): 6.200 W; Kapacitet grejanja (W): 6.200 W; Ulazna snaga hlađenja: 1.400 W; Ulazna snaga grejanja: 1.350 W; Radni opseg: -20°C do 52°C; Protok vazduha unutrašnje jedinice: 1000m³/h; Rashladno sredstvo: R32; Dodatne funkcije: LED ekran, Automatska kontrola temperature, Jet Heat, Jet Cool, Hotstart, Automatsko usmeravanje vazduha, Tajmer, Funkcija odmrzavanja, Wifi APP kontrola, "Zonefollow" Function, AutoChangeover, Filter sa aktivnim ugljem, Standby mode, Funkcija automatskog čišćenja, Funkcija samočišćenja, Funkcija ovlaživanja. Originalan proizvod sa garancijom; isporuka u celoj Srbiji.

Specifikacija

Tip

Tip klima uređaja
Inverter
Vrsta sistema
Split

Karakteristike

Kapacitet hlađenja (Btu/h)
21.150 Btu/h
Kapacitet grejanja (Btu/h)
21.150 Btu/h
Kapacitet hlađenja (W)
6.200 W
Kapacitet grejanja (W)
6.200 W
Ulazna snaga hlađenja
1.400 W
Ulazna snaga grejanja
1.350 W
Radni opseg
-20°C do 52°C
Protok vazduha unutrašnje jedinice
1000m³/h
Rashladno sredstvo
R32

Ostale karakteristike

Dodatne funkcije
LED ekran, Automatska kontrola temperature, Jet Heat, Jet Cool, Hotstart, Automatsko usmeravanje vazduha, Tajmer, Funkcija odmrzavanja, Wifi APP kontrola, "Zonefollow" Function, AutoChangeover, Filter sa aktivnim ugljem, Standby mode, Funkcija automatskog čišćenja, Funkcija samočišćenja, Funkcija ovlaživanja
Wi-Fi
Da
Sezonski koeficijent energetske efikasnosti (SEER)
8.5
Sezonski koeficijent performansi (SCOP)
4.6
Koeficijent energetske efikasnosti (EER)
3.20
Koeficijent performansi (COP)
2.2
Grejač spoljne jedinice
Ne
Nivo buke unutrašnje jedinice
55dB (pri maksimalnom opterećenju)
Nivo buke spoljašnje jedinice
66dB (pri maksimalnom opterećenju)

Fizičke karakteristike

Boja
Srebrna
Visina unutrašnje jedinice
319mm
Širina unutrašnje jedinice
1.025mm
Dubina unutrašnje jedinice
223mm
Težina unutrašnje jedinice
12kg
Visina spoljašnje jedinice
560mm
Širina spoljašnje jedinice
800mm
Dubina spoljašnje jedinice
280mm
Težina spoljašnje jedinice
31kg
Prečnik cevi (gas)
12mm

Energetska efikasnost

Energetska klasa hlađenja
A+++ (po prethodnoj klasifikaciji)
Energetska klasa grejanja
A++ (po prethodnoj klasifikaciji)

Reklamacioni period

Napomena
Pravo na 5 godine garancije ostvarujete isključivo registracijom na https://garancija.eu/
Reklamacioni period
24 meseca
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj

Da li GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj ima garanciju?

Da. GRUNDIG GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj?

Cena je 87.840 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj na stanju?

Da, GEEPDH 180/ GEEPDH 181 Inverter klima uređaj je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti