Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča
1 / 6
Gigabyte · Matične ploče

B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča

28.380,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· još samo 1 kom
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata2.365,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Često se kupuje zajedno

Ukupno za sva 3 proizvodaušteda −5%
476.966,00 RSD
502.070,00 RSD
Uštediš 25.104,00 RSD ako ih uzmeš zajedno

Opis proizvoda

B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča (Gigabyte) — Matične ploče u ponudi PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Procesorsko ležište (socket): Intel 1851; Čipset: Intel B860; Tip memorije: DDR5; Memorijski slotovi: 4; Maksimalna ukupna memorija: 256GB; PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x16 mode); SATA priključci (ukupno): 4; SATA priključci: SATA III 6Gbps; Broj M.2 slotova: 3; RAID: RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10. Odličan izbor za sastavljanje novog ili nadogradnju postojećeg računara. Originalan proizvod sa zvaničnom garancijom. Brza dostava u celoj Srbiji, uz plaćanje karticom, pouzećem ili na rate do 12 meseci bez kamate.

Specifikacija

Osnovne karakteristike

Procesorsko ležište (socket)
Intel 1851
Čipset
Intel B860

Memorija

Tip memorije
DDR5
Memorijski slotovi
4
Podržane memorije
7.200MT/s (O.C.), 7.000MT/s (O.C.), 6.800MT/s (O.C.), 6.600MT/s (O.C.), 5.600MT/s, 7.600MT/s (O.C.), 7.400MT/s (O.C.), 7.800MT/s (O.C.), 8.000MT/S (O.C.), 7.950MT/s (O.C), 7.900MT/s (O.C), 8.266MT/s (O.C), 8.200MT/s (O.C.), 9.200MT/s (O.C.), 8.600MT/s (O.C.), 8.400MT/s (O.C.), 6.400MT/s, 8.800MT/s (O.C.)
Maksimalna ukupna memorija
256GB
Ostale osobine
Podrška za Unbuffered ECC memoriju, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory

Slotovi

PCI Express x16 slot
1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x16 mode)

Skladišni interfejs

SATA priključci (ukupno)
4
SATA priključci
SATA III 6Gbps
Broj M.2 slotova
3
Podržani M.2 formati
1x 2280 / 2580 / 22110 / 25110 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4x2 mod), 1x 2280 / 2580 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod)
RAID
RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10

Mreža

Žična mreža (LAN)
2.5GBase-T (Gigabit)
Model
Realtek
Wi-Fi
Da
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
Da
Bluetooth verzija
5.3

Audio

Broj kanala
8 (7.1)
Model
Realtek
Napomena
High Definition

Priključci na zadnjem panelu

DisplayPort priključci
Da preko USB-C
Broj HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka
9
Ukupno USB-C priključaka
1
USB-A priključci
4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 4x USB 2.0
USB-C priključci
1x USB 40Gbps (USB 4)
RJ-45 (LAN)
1
Audio
2x 3.5mm, 1x S/PDIF optički
Ostali priključci
2x SMA antenna connectors (2T2R)

Unutrašnji priključci

Naponski priključci
1x 24-pin ATX main power connector, 2x 8 pin ATX 12V Power Connector
USB-A
2 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port
USB-C
1 x podrška za 1 USB 10Gbps port
Audio
1x Front panel audio, 1x Front panel header
Ostali priključci
1 x Clear CMOS jumper, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 1 x system fan/water cooling pump headers, 1 x Q-Flash Plus button, 4 x SATA 6Gb/s ports, 2 x Thunderbolt add-in card connectors, 1 x RGB LED strip header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan header, 1 x reset button, 1x CPU fan/water cooling pump header, 3x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x Power button, 3 x system fan headers, 3 x M.2 Socket 3 connectors, 1x HDMI port

Ostale karakteristike

Podržane tehnologije
UEFI Bios, Q-Flash Plus, Smart Backup

Fizičke karakteristike

Format
microATX
Dimenzije
244mm x 244mm

Reklamacioni period

Reklamacioni period
36 meseci
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča

Da li B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča ima garanciju?

Da. Gigabyte B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča?

Cena je 28.380 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča na stanju?

Da, B860M AORUS ELITE WIFI 6E rev. 1.0 matična ploča je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti