Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV
1 / 8
HISENSE · Televizori

65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV

114.720,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata9.560,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV (HISENSE) — Televizori iz asortimana PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Energetska klasa: E; Veličina ekrana: 65 inča (165cm); Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160); Tip ekrana: ULED; Pozadinsko osvetljenje: Direct LED; Osvežavanje: 144Hz; Odnos stranica: 16:9; Uglovi gledanja: 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni; Digitalni signal: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2; Video signal: HEVC/H.265, VP9, VC1, MPEG4, MPEG1/2, VP8, AV1, AVC, WMV3. Odličan izbor za igru, rad i gledanje sadržaja uz oštru i vernu sliku. Garantovano originalno, sa zvaničnom garancijom. Brza dostava širom Srbije i plaćanje na rate do 12 meseci bez kamate.

Specifikacija

Karakteristike

Energetska klasa
E

Ekran

Veličina ekrana
65 inča (165cm)
Rezolucija
4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
Tip ekrana
ULED
Pozadinsko osvetljenje
Direct LED
Osvežavanje
144Hz
Odnos stranica
16:9
Uglovi gledanja
178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni
Ostalo
HDR, HDR 10, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, Odziv 8ms, HLG, Dolby Vision IQ, MEMC, Game Bar, AI Sports Mode, Dolby Vision Gaming

Video

Digitalni signal
DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Video signal
HEVC/H.265, VP9, VC1, MPEG4, MPEG1/2, VP8, AV1, AVC, WMV3
Formati
AVI, MKV, MOV, MP4, WMV, FLV, TS, WebM
Tehnologije
4K Upscaling

Audio

Formati
MP3, WMA, WAV, FLAC
Snaga zvučnika
2x 10W + 20W
Tehnologije
Dolby Atmos, Equalizer, EzPlay, Hi-Concerto, TV režim

Priključci / Slotovi

Antenski
2x RF tip
HDMI ulaz
4
Audio izlaz
1x S/PDIF
Ukupno USB priključaka
2
USB
1x USB 2.0, 1x USB 3.0
Ostali priključci/Slotovi
RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0

Dodatne funkcije

Wi-Fi
Da
Bluetooth
Da
Opis bežične veze
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G
Operativni sistem
VIDAA Smart OS
Dodatne funkcije
Deljenje ekrana, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Deljenje sadržaja
Podržane tehnologije
HDR10+ gaming tehnologija
Upravljanje
Izdavanje glasovnih komandi
Aplikacije
Apple Airplay 2
Ostalo
Roditeljska kontrola

Fizičke karakteristike

Montiranje na zid
VESA 400mm x 300mm
Masa
19.4kg (sa postoljem)
Boja
Crna
Dimenzije
1.445mm x 895mm x 325mm

Reklamacioni period

Reklamacioni period
24 meseca
Napomena
Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV

Da li 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV ima garanciju?

Da. HISENSE 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV?

Cena je 114.720 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV na stanju?

Da, 65 inča 65U7SE ULED MiniLED 4K UHD Smart TV je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti