





Canon i-SENSYS MF667Cdw EU
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Opis proizvoda
Canon i-SENSYS MF667Cdw EU — Multifunkcijski uređaji u ponudi PC Dream prodavnice. Odličan izbor za pouzdanu štampu u domu i kancelariji. Originalan proizvod sa zvaničnom garancijom. Brza dostava u celoj Srbiji, uz plaćanje karticom, pouzećem ili na rate do 12 meseci bez kamate.
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — Canon i-SENSYS MF667Cdw EU
Da li Canon i-SENSYS MF667Cdw EU ima garanciju?
Da. Canon i-SENSYS MF667Cdw EU je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za Canon i-SENSYS MF667Cdw EU?
Cena je 50.790 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je Canon i-SENSYS MF667Cdw EU na stanju?
Da, Canon i-SENSYS MF667Cdw EU je trenutno na lageru i spreman za isporuku.



