Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli
1 / 2
E-GREEN · Adapteri

Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli

2.980,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· još samo 2 kom
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata249,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Često se kupuje zajedno

Ukupno za sva 3 proizvodaušteda −5%
3.895,00 RSD
4.100,00 RSD
Uštediš 205,00 RSD ako ih uzmeš zajedno

Opis proizvoda

Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli (E-GREEN) — Adapteri dostupno u PC Dream prodavnici. Ključne karakteristike — Tip: Adapter - konvertor; Priključci na jednoj strani: USB tip C (muški); Boja: Bela. Odličan izbor za pouzdano povezivanje, napajanje i svakodnevnu upotrebu. Originalna oprema uz garanciju i fiskalni račun. Isporuka u celoj Srbiji, plaćanje karticom, pouzećem ili na rate bez kamate.

Specifikacija

Karakteristike

Tip
Adapter - konvertor
Priključci na jednoj strani
USB tip C (muški)
Priključci na drugoj strani
HDMI (ženski), RJ-45 (ženski), USB 3.0 tip A (ženski), USB tip C (ženski)
Napomena
Podržava USB 3.0 super speed (5Gbps) transmission, Podržava HDMI rezoluciju do 4Kx2K@30HZ, SB tip C ženski kao priključak za punjenje: podržava PD punjenje do 60W (20V/3A)

Fizičke karakteristike

Boja
Bela

Reklamacioni period

Reklamacioni period
24 meseca
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli

Da li Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli ima garanciju?

Da. E-GREEN Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli?

Cena je 2.980 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli na stanju?

Da, Adapter USB 3.1 tip C (M) - HDMI + USB3.0 + RJ45 + tip C (F) beli je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti