
Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45 (FAST ASIA) — Adapteri iz asortimana PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Tip: Adapter - konvertor; Priključci na jednoj strani: RJ-45 (ženski), DVI-D Dual Link (muški); Priključci na drugoj strani: VGA D-sub (ženski), HDMI (ženski); Boja: Bela. Odličan izbor za pouzdano povezivanje, napajanje i svakodnevnu upotrebu. Garantovano originalno, sa zvaničnom garancijom. Brza dostava širom Srbije i plaćanje na rate do 12 meseci bez kamate.
Specifikacija
Karakteristike
- Tip
- Adapter - konvertor
- Priključci na jednoj strani
- RJ-45 (ženski), DVI-D Dual Link (muški)
- Priključci na drugoj strani
- VGA D-sub (ženski), HDMI (ženski)
- Stanje
- Nekorišćeno
Fizičke karakteristike
- Boja
- Bela
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 24 meseca
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45
Da li Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45 ima garanciju?
Da. FAST ASIA Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45 je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45?
Cena je 3.770 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45 na stanju?
Da, Adapter-konvertor USB 3.0 na HDMI + VGA+DVI + RJ45 je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

