







27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor
Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa
Često se kupuje zajedno



Opis proizvoda
27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor (Acer) — Gaming laptopovi u ponudi PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Veličina ekrana: 27 inča; Rezolucija: 2.560 x 1.440; Tip panela: IPS; Pozadinsko osvetljenje: LED; Odnos stranica: 16:9; Nativni kontrast: 1.000:1; Dinamički kontrast: 100.000.000:1; Osvetljenje: 250 nita; Odziv: 1ms (Gray to Gray), 0.5ms (Gray to Gray Min.), 1ms (VRB); Vertikalno osvežavanje: 320Hz. Odličan izbor za rad, učenje, zabavu i zahtevne programe. Originalan proizvod sa zvaničnom garancijom. Brza dostava u celoj Srbiji, uz plaćanje karticom, pouzećem ili na rate do 12 meseci bez kamate.
Specifikacija
Ekran
- Veličina ekrana
- 27 inča
- Rezolucija
- 2.560 x 1.440
- Tip panela
- IPS
- Pozadinsko osvetljenje
- LED
- Odnos stranica
- 16:9
- Nativni kontrast
- 1.000:1
- Dinamički kontrast
- 100.000.000:1
- Osvetljenje
- 250 nita
- Odziv
- 1ms (Gray to Gray), 0.5ms (Gray to Gray Min.), 1ms (VRB)
- Vertikalno osvežavanje
- 320Hz
- Tip adaptivne sinhronizacije
- AMD FreeSync Premium
- Uglovi gledanja
- 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
- Gaming
- Da
- Paleta boja
- 1.07 milijardi boja
- Ostalo
- HDR10, Low Blue Light, 90% of DCI-P3, Zero Frame, ComfyView
Priključci / Slotovi
- Ukupno DisplayPort priključaka
- 1
- DisplayPort priključci
- 1x DisplayPort 1.4
- Ukupno HDMI priključaka
- 2
- HDMI priključci
- 2x HDMI 2.1
- Audio izlaz
- 3.5mm
Audio
- Zvučnici
- Ugrađeni
- Snaga zvučnika
- 2 x 2W
Dodatne funkcije
- Podržane tehnologije
- Acer VisionCare, Ergostand, Acer Display Widget
- Ostalo
- Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do -25°
Fizičke karakteristike
- Dodatne mogućnosti
- Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
- Montiranje na zid
- VESA 100mm x 100mm
- Boja
- Crna
- Širina
- 614mm
- Dubina
- 247mm
- Visina
- 405mm ~ 550mm
- Masa
- 5.82kg (sa postoljem)
Energetska efikasnost
- Energetska klasa
- E
Reklamacioni period
- Reklamacioni period
- 36 meseci
- Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.
Pitanja i odgovori — 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor
Da li 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor ima garanciju?
Da. Acer 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.
Kolika je cena za 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor?
Cena je 34.430 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.
Koliko traje i koliko košta dostava?
Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.
Mogu li da vratim proizvod?
Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.
Da li je 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor na stanju?
Da, 27 inča NITRO XV270U F3 WQHD 2560x1440 IPS 320 Hz HDR10 gaming monitor je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

