Preskoči na sadržaj
Besplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog danaBesplatna dostava za porudžbine preko 25.000 RSDOriginalna oprema · 24 mes. garancijeSniženja nedelje — pogledaj akcijeStručna podrška svakog radnog dana
PC Dream — početna
23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor
1 / 5
MSI · Gaming monitori

23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor

13.620,00 RSD
Cena uključuje PDV · do 12 rata bez kamate
Na lageru· isporuka 3–7 radnih dana
Plaćanje na rate — bez kamate
12 mesečnih rata1.135,00 RSD/mes

Visa, Mastercard, American Express i DinaCard — Banca Intesa

1
Brza isporuka 3–7 dana
24 meseca garancije
14 dana za povraćaj
Sigurno plaćanje

Opis proizvoda

23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor (MSI) — Gaming monitori iz asortimana PC Dream prodavnice. Ključne karakteristike — Veličina ekrana: 23.6 inča; Rezolucija: 1.920 x 1.080; Tip panela: VA; Odnos stranica: 16:9; Nativni kontrast: 3.000:1; Dinamički kontrast: 100.000.000:1; Osvetljenje: 300 nita; Odziv: 1ms (mprt); Vertikalno osvežavanje: 180Hz; Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync. Odličan izbor za igru, rad i gledanje sadržaja uz oštru i vernu sliku. Garantovano originalno, sa zvaničnom garancijom. Brza dostava širom Srbije i plaćanje na rate do 12 meseci bez kamate.

Specifikacija

Ekran

Veličina ekrana
23.6 inča
Rezolucija
1.920 x 1.080
Tip panela
VA
Odnos stranica
16:9
Nativni kontrast
3.000:1
Dinamički kontrast
100.000.000:1
Osvetljenje
300 nita
Odziv
1ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje
180Hz
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Uglovi gledanja
178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela
0.27156mm
Gaming
Da
Paleta boja
1.07 milijardi boja
Ostalo
Anti-glare, 10 bits (8 bits + FRC), 89.9% AdobeRGB, 115,8% sRGB, 91.5% of DCI-P3

Priključci / Slotovi

Ukupno DisplayPort priključaka
1
DisplayPort priključci
1x DisplayPort 1.2a
Ukupno HDMI priključaka
1
HDMI priključci
1x HDMI 2.0b
Audio izlaz
Izlaz za slušalice

Dodatne funkcije

Podržane tehnologije
AI Vision

Fizičke karakteristike

Montiranje na zid
VESA 100mm x 100mm
Boja
Crna
Širina
539mm
Dubina
220.1mm (sa postoljem), 70.2mm (bez postolja)
Visina
394.5 (sa postoljem, 319.7 (bez postolja)
Pakovanje
Naponski kabl, HDMI kabl (2.0b), Vodič za brzo podešavanje
Masa
3.00kg

Energetska efikasnost

Energetska klasa
E

Reklamacioni period

Reklamacioni period
36 meseci
  • Nema recenzija za prikaz po ovom filteru.

Pitanja i odgovori — 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor

Da li 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor ima garanciju?

Da. MSI 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor je originalan proizvod sa zvaničnom garancijom (do 24 meseca, zavisno od proizvođača) i servisnom podrškom u Srbiji.

Kolika je cena za 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor?

Cena je 13.620 RSD sa PDV-om. Moguće je plaćanje karticom, pouzećem ili na rate — do 12 rata bez kamate.

Koliko traje i koliko košta dostava?

Dostava je 1–5 radnih dana na teritoriji cele Srbije. Besplatna je za porudžbine preko 25.000 RSD, u suprotnom iznosi 590 RSD.

Mogu li da vratim proizvod?

Da. U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača imaš pravo na povraćaj u roku od 14 dana od prijema, bez navođenja razloga.

Da li je 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor na stanju?

Da, 23.6 inča MAG 242C FHD 1920x1080 180Hz AdaptiveSync zakrivljeni gaming monitor je trenutno na lageru i spreman za isporuku.

Možda će ti se svideti